Studio Art&Passion | Partnerzy
15397
page-template-default,page,page-id-15397,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

PARTNERZY

Royal Catering to firma z dobrą historią pisaną od 2005 roku, kiedy to wystartowała z kompleksową obsługą gastronomiczną wydarzeń małych i dużych. Zaangażowanie profesjonalistów branży gwarantuje doskonała organizację, najwyższy poziom obsługi oraz wyśmienitą kuchnię w stylu tradycyjnym i fusion. Posiadamy własną wypożyczalnie sprzętu Gastro Rental, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni cenowo oraz elastyczni w zakresie czasu realizacji zlecenia. Naszą ofertę dopełnia własna cukiernia z fantastycznymi słodkościami, działająca pod marką Cake Boss.

 

Strona Partnera: www.royal-catering.pl

Royal Catering -Lexus Warszawa-Wola, to pierwszy Salon ekskluzywnej, japońskiej marki w Warszawie. Luksus, elegancja, prestiż, niepowtarzalny design…

 

Strona Partnera: www.lexuswarszawa-wola.pl

Wiele robimy sami, ale wspólnie notujemy… Notatnik Kulturalny to multiblog redagowany przez wielbicieli książek, fotografii, teatru, sztuki. W Notatniku znajdą Państwo także notki o naszych artystach.

 

Strona Partnera: www.notatnikkulturalny.pl

Art-LOft – nietypowe wzornictwo, ciekawe materiały i szlachetny orzech to nasza definicja – indywidualne, ręcznie robione meble loft.

Art-LOft to meble z wyobraźnią. Meble dla każdego kto lubi niebanalną aranżację z nutą ekstrawagancji.

Art-LOft to piękno natury w naszym domu.

 

Strona Partnera: www.art-loft.pl