Studio Art&Passion | Światło i cień- spotkanie….
16167
post-template-default,single,single-post,postid-16167,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Światło i cień- spotkanie….

04 października w Studio Art&Passion odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Iwony Wojewody. Artystka, malarka urodziła się 16 października 1976 roku w Łomży. Tworzy przede wszystkim w technice olejnej lub tempery żółtkowej, którą łączy z laserunkami olejnym. W 1996 ukończyła kierunek tkaniny artystycznej w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Grottgera w Supraślu. W latach 1997-2002 studiowała na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem otrzymała w Pracowni Tkaniny Artystycznej prof. Wojciecha Sadleya, w Pracowni Malarstwa prof. Zbigniewa Gostomskiego oraz w Pracowni Struktur Wizualnych prof. Jacka Dyrzyńskiego.

„Dobrze gdy w chwilach kryzysu i zwątpienia jest ktoś, kto jak Anioł Stróż przeprowadzi nas przez mrok… Bo to co złe mija, tylko tkwiąc w mroku nie mam poczucia końca tego, nie dostrzegam nic, nie widzę i nie czuję siebie. Ważne by był ktoś…”

Iwona Wojewoda